ALYTAUS MIESTO APDOVANOJIMAI 2023

Renginys nemokamas, kvietimų teirautis nuo 2024 m. vasario 20 d. teatro kasoje.

DĖMESIO! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

Alytaus miesto apdovanojimai 2023 – šventinio vakaro metu bus padėkota verslui, kultūrai, švietimui, sportui, vaiko gerovei ar sveikatos apsaugai praėjusiais metais labiausiai nusipelniusiems alytiškiams, įteikiamos „Alytus-Myliu“ statulėlės.

13 nominacijų pasiūlyta daugiau nei 70 Alytaus miesto įstaigų, organizacijų ir pavienių asmenų, pretenduojančių į garbingą metų apdovanojimą. Iškilmingame renginyje skambės Alytaus muzikos mokyklos auklėtinių muzika, išvysite šokių studijos „Aušrinė“, Alytaus jaunimo centro baleto studijos „Jete“ šokėjas, dainas dovanos dainininkė Inga Jankauskaitė bei Katažina Zvonkuvienė, aktorė Andra Kavaliauskaitė.

Šventinį vakarą ves aktorius Tadas Gryn ir Eglė Malinauskienė.

Tiesioginę renginio transliaciją kviečiame stebėti www.alytausgidas.lt

Renginio organizatoriai:
Alytaus miesto savivaldybė
Alytaus miesto teatras

Generalinis rėmėjas: AB „Kauno grūdai“

Pagrindiniai rėmėjai: UAB „Vita Baltic International“, UAB „TexTera“

Rėmėjai: AB „Astra LT“, UAB „Koslita“, UAB „VA statyba“.

Strateginis teatro rėmėjas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.