Raimondos Agnės Medeišienės seminaras „Taikome teatro metodus“

raimonda-agne-medeisiene

TTM (taikomieji teatro metodai) – tai iš teatrinės aplinkos pasiskolinti įrankiai (pvz., aktorių trenažas, teatro schema: scena – žiūrovas – duotosios aplinkybės) ir išvystyti pasitelkiant kitų mokslo ar meno sričių (pvz., psichologija, literatūra, muzika, medijos ir kita) elementus ir taikomi dirbant su grupe.

Šiame seminare lektorė pristatys įvairius teatro metodus, kuriuos galėsite adaptuoti, taikyti savo veikloje. Seminaras atviras visų specialybių pedagogams.

Mokymų turinys:

  • Kūrybiškumas ir žaidimų svarba: kodėl tas naudinga.
  • Taikomieji teatro metodai. Istorinis socialinis kontekstas. (truputis faktų apie K. Stanislavskį, B. Brechtą, A. Boalį).
  • Istorijų pasakojimas (angl. Story telling) ir teatro sportas: metodų specifika. Keith Johnstone irViola Spolin. Praktinė veikla: kaip istorijų pasakojimas gali tapti įkvėpimu ilgesnei teatrinei veiklai).
  • Proceso drama: metodo pristatymas ir galimybės. Trumpa proceso drama praktiškai.
  • Forumo teatras: aktualumas ir pilietinis aktyvumas. Metodo pristatymas.

Raimonda Agnė Medeišienė – interaktyvių dramos metodų ekspertė

Raimonda Agnė Medeišienė – interaktyvių dramos metodų ekspertė. Seminarus lektorė yra vedusi verslo atstovams bei kūrybiškumu ir švietimo  naujovėmis besidominčioms įvairaus amžiaus auditorijoms Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Brazilijoje. Dvejus metus Česterio universitete (Jungtinė Karalystė) ir šešis mėnesius trukusios stažuotės San Paolo universitete (Brazilijoje) leido įgyti daug praktinių ir teorinių žinių, kurias dabar ekspertė mėgina perduoti ir pritaikyti Lietuvoje.

Naujausi įrašai