Priimami Kalėdiniai užsakymai. „Skrudžo gatvės angelai“ – spektaklis, sušildantis širdį.

Kalėdinis spektaklis – tai puiki dovana Jūsų mažiesiems! 

Gruodžio 1 dieną Alytuje pakvips Kalėdomis, bus įžiebta miesto eglė.

Jau dabar priimami užsakymai Kalėdiniam spektakliui „Skrudžo gatvės angelai“ (rež. A. Lebeliūnas) Nors oficialioji premjera Alytaus miesto teatre įvyks tik gruodžio 26 d. 12 ir 14 val., jūs jį galite pamatyti jau nuo gruodžio 17 dienos. Padovanokite įspūdį – tai puiki dovana mokinukų klasėms, darželinukų grupėms, darbuotojų vaikams! 

Skambinkite telefonu +370 626 40082, rašykite el paštu administratore@alytausteatras.lt.

Jums pageidaujant, po spektaklio užsuks ir Kalėdų senelis su palyda.

– Pasislink.

– Ir mane priimk. Ką ten matai?

– Netrukdyk.

– Vėl Kalėdos…

Senasis šykštuolis ir niurzgalius Skrudžas kasdien skaičiuoja pinigus, verčia be atvangos dirbti savo raštininką Bobą ir niekaip nesupranta, kodėl reikia džiaugtis Kalėdomis. Anot jo, Kalėdos tėra kvailystė, kai pasijunti metais senesnis ir suvoki, kad vėl nieko neuždirbai ir nė kiek nepraturtėjai.
Tačiau vieną stebuklingą naktį Skrudžo gyvenimas pasikeičia. Susitikimas su Praeities, Dabarties ir Ateities angelais atveria jo akis ir širdį, senasis bambeklis virsta neatpažįstamai geresniu žmogumi.
Šviesi ir jautri kalėdinė teatro pasaka „Skrudžo gatvės angelai“ (rež. A. Lebeliūnas) sukurta pagal D.Čepauskaitės pjesę „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti širdį“. Tai spektaklis apie amžinas vertybes – meilę, atjautą, rūpestį, mokėjimą dalintis ir puoselėti šiltus tarpusavio santykius.

Juk stebuklus kuria patys žmonės…

Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams „SKRUDŽO GATVĖS ANGELAI“. Rež. Arvydas Lebeliūnas

Naujausi įrašai