Premjera „Geismų tramvajus“ pagavo, įtraukė, nepaleido…

Alytaus miesto teatras pristatė pirmąją jubiliejinio 30-tojo kūrybinio sezono premjerą „Geismų tramvajus“ pagal to paties pavadinimo Tenesio Viljamso pjesę. Per vos daugiau nei mėnesį armėnų režisieriaus Suren Sahverdyan pastatytas spektaklis, sulaukė sėkmės – bilietai parduoti iš anksto, žiūrovai aistringai aptarinėja, ką matę scenoje.

Vaida: „Kai esi čia pat scenoje arti aktorių iš pradžių tai kiek nepatogu, bet tas jausmas, kai net Blanšos suknelės dvelksmą jauti, labai neįprastas ir jaudinantis“.

Irena: „Antra dalis tiesiog sukrėtė, labai graži pabaigos scena. Stipri aktorės Inesos Pilvelytės (Blanša) vaidyba, gerai vaidino Andra Kavaliauskatė (Stela). Labiausiai vienaplanis Stenlio (aktorius Vaidas Praspaliauskas) vaidmuo. Pasirinktos tik kelios Stenlio Kowalskio savybės ir jomis sukurtas personažas“.

Vilma: „Man tai labai patiko.  Nenuobodus, dinamiškas, jautrus ir gražus. Aktorių vaidyba puiki“.

Petras: „Aktoriai dirba naujais metodais, įdomūs vizualiniai sprendimai. Jaučiama aiški ir stipri režisieriaus vizija. Labai taikliai parinktas muzikinis takelis.  Labai geras sprendimas žiūrovus pasodinti scenoje, o sceną palikti „nuogą“.

Alfreda: „Labai jautrus spektaklis, gerai dirbo aktoriai. Patiko scenografijos minimalizmas. Režisierius įdomiai išnaudojo radiatorius, sukurdamas lekiančio tramvajaus efektą“.

Monika: „Vaidas Praspaliauskas sukūrė puikų antagonistą. Vaidyba gąsdino ir vertė nemėgti kuriamo personažo, vis gi buvo be galo įtaigi ir dramai suteikė reikiamos energijos“.

Meilė: „Apsilankykite!!! Šiam Alytaus miesto teatro spektakliui labai tinka oksimoronas ,,Žiauriai geras“!!! Rekomenduoju!“

Režisierius Suren Shahverdyan: „Kaip režisieriui, man visuomet pritrūksta 3- 4 repeticijų. Premjera praėjo gerai, bet tikiu, kad toliau bus tik geriau ir geriau. Aktoriams visuomet reikia suvaidinti keletą spektaklių kartu su žiūrovais, kad jie priprastų ir visi jaustųsi patogiai“.

„Tai tikra komanda!! Buvo nepaprastai įdomu, jausminga, daug muzikos, daug šviesos, daug dūmų, daug laimės ir šilumos, daug daug teatrališkumo ir TEATRO. O svarbiausia buvo daug, labai daug MEILĖS. Ačiū jums visiems už puikų darbą. Jūs talentingi ir „kieti. Neliūdėkite, tuoj sugrįšiu!“, – savo socialiniame tinkle facebook rašė režisierius.

Puikiai spektaklį, aktorių profesionalumą ir visą Alytaus miesto teatrą įvertino pirmą kartą į Alytų atvykęs  Armėnijos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius J.E. Tigran Mkrtchyan. „Jūs turite puikų teatrą. Džiaugiuosi, kad čia dirbo armėnų režisierius.Kartu sukurtas puikus spektaklis“, – po spektaklio kalbėjo ambasadorius.

Žiūrovus pasitikusi speciali spektaklio sienelė bei gausybė lagaminų traukė žiūrovų akį ir kvietė įsiamžinti prie raudonojo tramvajaus.

Kitą kartą įlipti į geismų tramvajų kviečiame gruodžio 3 dieną, 18 val. Bilietais pasirūpinkite iš anksto.

 

 

Naujausi įrašai