OVACIJOS ŠOKĖJAMS: PROJEKTO SĖKMĖ

Tarptautinis lauko šokio spektaklis „ATSPINDŽIAI“ – vienas ryškiausių rudens renginių Alytuje, rugsėjį palydėjęs su trenksmu, ovacijomis ir minia kultūros gerbėjų. Paskutinį rugsėjo vakarą miesto širdį – Rotušės aikštę – užliejo judesio, muzikos, projekcijų ir šviesų dermė išskirtinėje unikalioje veidrodžių atspindžių scenoje.

 

 

Pirmieji Europoje išvydome tai, ką kitų šalių kultūros mylėtojai dar tik išvys. Džiaugiuosi, jog Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022 – pelnytai neša šį titulą ir dar kartą įrodė, jog mūsų miesto žmonėms KULTŪROS reikia kaip gaivaus oro gurkšnio. Aikštė buvo pilna žmonių, po spektaklio negailėta plojimų, susižavėjimo šūksnių – tai puikus visos kūrybinės komandos įvertinimas“, – džiaugiasi projektą įgyvendinanti teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

 

Šokio spektaklį Alytuje dovanojo keturių šalių: Danijos, Portugalijos, Ispanijos ir Lietuvos – šokėjai. Kiekvienas jų įnešė savitą indėlį, kuriant unikalų spektaklį, o iš Alytaus išvyko kupini įkvėpimo ir su bagažu – aibe pagyrimų. „Net spektaklio metu atskiros scenos sulaukdavo plojimų, žmonės po pasirodymo nenustojo ploti, buvome maloniai nustebinti, tai tikrai laužo bet kokius stereotipus, jog lietuviai – santūrūs žiūrovai. Tai – šilčiausi žiūrovai“, – įspūdžiais po spektaklio dalijosi šokėjai.

 

„Alytiškiams pasisekė – įspūdingas spektaklis“, „Tokios scenos mieste dar nebuvo“, „Gera matyti tokius renginius mūsų mieste, tai šis tas naujo, neįprasto, priverčiančio ne tik žavėtis, aikčioti, bet ir pasukti galvą – tai unikalus reginys“, – tokius ir panašius gražius žodžius skyrė stebėjusieji lauko spektaklį „ATSPINDŽIAI“.

 

 

Tarptautinis projektas šokio ir teatro projekto „People Power Partnership“ („Žmonių galia partnerystėje“) tęsiasi. Alytaus miesto teatras įgyvendindamas šį projektą tęsia veiklas ir džiaugiasi galimybe augti ir tobulėti. „Būti šio tarptautinio projekto dalimi – ir garbė, ir atsakomybė, augame, tobulėjame, įgauname naujų patirčių“, – tikina projekto organizatoriai.

 

 

 

Naujausi įrašai