Konkursas „Teatre su Mike Pūkuotuku“ pažadins vaikų vaizduotę (PAPILDYTA 2021 sausio 25 d. )

In Be kategorijos

Kalėdinė Alytaus miesto teatro dovana – spektaklis „Šiobeito aidas“ (rež. A.V.Lebeliūnas) mažuosius žiūrovus kvies į virtualią premjerą. Sausio 26 dieną po spektaklio vyks ir susitikimas su kūrybine grupe. Viliamės, kad ypač tampri draugystė su vaikais užsimegs surengus konkursą „Teatre su Mike Pūkuotuku“.

Teatras neabejotinai laukia, kada galės atverti duris ir susitikti su žiūrovais. O žiūrovai taip pat garsiai kalba, kad karantinas atskleidė, ko labiausiai trūksta – susitikimų, bendravimo, naujų pažinčių ir renginių.

Besiruošdami teatro premjerai ir siekdami pasiekti mažąjį žiūrovą bei jo šeimos narius ir įsitraukti į ugdymo procesą, nusprendėme surengti  virtualius aktorių susitikimus su pradinių klasių mokiniais. Jų metu aktoriai bendraus su vaikais, pateikdami vis kitokias užduotis: darydami mankštą, atskleisdami šešėlių teatro paslaptis bei įtraukdami į linksmą protmūšį, supažindinantį su Mikės Pūkuotuko pasauliu.

Ir tai dar ne viskas – vaikai bus kviečiami dalyvauti originaliausių darbelių konkurse. Fantazijai ribų nėra, nes tokiam konkursui tinka visos kūrybinės idėjos: piešiniai karpiniai, lipdiniai, raiškiai perskaitytos citatos, sugulę į vaizdo medžiagą, nuotraukų koliažai ir kt. O nugalėtojų individualiame ir grupės konkurse  laukia prizai – kvietimas pirmiesiems pamatyti spektaklio „Šiobeito aidas“ premjerą.

Startas paskelbtas, laukiame smagių susitikimų ir darbelių konkursui „Teatre su Mike Pūkuotuku“!

PAPILDYTA (2021 sausio 25 d. )

Labai labai džiaugiamės, kad ši iniciatyva sulaukė tiek daug dėmesio ir tapo raktu, atrakinant vaikų vaizduotę ir fantaziją. Dėkojame aktyviems mokytojams ir visiems vaikams, įsitraukusiems į šį konkursą ir suaugusiems, paskatinusiems pažinti, kurti, fantazuoti. Dėkojame Alytaus miesto savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojams, prisijungusiems prie šios teatro iniciatyvos. Bendrystė ir noras sumažinti karantino pasekmes ir sukurti gražius ryšius, neabejojame, atėjus laikui ir leidus galimybėms, atves į „gyvus“ susitikimus teatre.

Taigi, per keletą savaičių buvo surengti 48 aktorių susitikimai – edukacijos su Alytaus miesto pradinių klasių mokiniais.

Originaliausio darbelio konkurse dalyvavo 130 jaunųjų talentų, o kolektyvinėje kategorijoje sulaukta 12 komandinių darbų.

Visus konkursui pateiktus darbeliu bei darbelius nugalėtojus galite pamatyti Alytaus miesto teatro facebook paskyroje. Būkime draugais!

Džiaugiamės gautais atsiliepimais:

Alytaus „Senamiesčio“ pradinė mokykla:

„Šiandien 4c klasė dalyvavo virtualiame susitikime su Alytaus miesto teatro aktoriais. Susitikimas vyko judesy…drauge su Mikės Pūkuotuko veikėjais“ .

„Antrokams smagu buvo susitikti su Alytaus miesto teatro aktoriais, pasidalinti mintimis apie Mikę Pūkuotuką ir jo draugus. Sužinoję, kaip sukurti šešėlių teatrą ar pasisiūti iš kojinės triušį, galės įdomiau praleisti laisvalaikį ir kūrybingai atlikti šias veiklas“.

„Kai negalime nueiti į teatrą, teatras atėjo pas mus! „Mikės Pūkuotuko nuotykiai“ vaizdo edukacinėje pamokoje su Alytaus teatro aktoriais, 3a, 3b ir 3c klasių mokinukais“.

„Ką tik baigėsi linksmas ir įdomus susitikimas su Alytaus miesto teatro aktoriais Jonu Gaižausku ir Egle Juškaite. Nuoširdus pokalbis, įvairi veikla, idėjos darbeliams. Ačiū“

Alytaus „Sakalėlio” pradinė mokykla:

„Alytaus miesto teatro aktoriai ir vėl pas mus! “

„Šiandien 2c, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b klasių mokiniams labai patiko pamoka su Alytaus miesto teatro aktoriais. Mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje, pateikė atsakymus į visus klausimus.Padarę įdomią rankų mankštą,sužinojo, kaip pasidaryti šešėlių teatrą, stebėjo šešėlių teatro trumpą ištrauką ,,Mikė Pūkuotukas”. Siųsdami aktoriams ir , padėkojo ir atsisveikino su aktoriais. Dėkojame aktoriams už įdomią, žaismingą pamoką! “

Alytaus Likiškėlių progimnazija

 

„Sausio 13 dieną progimnazijos pradinių klasių mokiniai pradėjo susitikimus su Alytaus miesto teatro aktoriais. Apie Mikę Pūkuotuką ir jo draugus, kurie „apsigyveno“ Alytaus miesto teatre ir jau rengia naują spektaklį pagal V. Balsio pjesę „Šiobeito aidas“ bei A.A. Milne knygą „Mikė Pūkuotukas“ jau sužinojo 1a,1b, 2b ir 4b klasių mokiniai, o 2a, 3a,3b, 4a ir priešmokyklinukai ruošiasi susitikimui penktadienį. Laukiame naujo spektaklio „ŠIOBEITO AIDAS“ virtualios premjeros sausio 26 d.

Alytaus Šaltinių progimnazija

„Svečiuose Alytaus miesto teatro aktoriai. Susitikimo su Alytaus miesto teatro aktoriais metu, mokiniai buvo kviečiami ir raginami namuose pasigaminti šešėlių teatrą. 3b klasės mokinė Lūgnė pabandė ir jai pavyko!“.

Naujausi įrašai