„Kairėn, dešinėn, kairėn“

Eismas keliuose itin intensyvus. Nebūtina išeiti į važiuojamąją kelio dalį, kad būtumei jo dalyviu – kartais užtenka nepagauti tau spirto kamuolio ir šis, išriedėjęs į gatvę, gali tapti skaudaus įvyko „kaltininku“. Vaikai ATSAKINGI eismo dalyviais tampama tada, kai išmoksta suvokti savo vaidmenį kelyje bei sugeba vertinti savo bei kitų elgesį.

Todėl labai svarbu pažinti kelią kuo anksčiau. Ypač tai aktualu pradinukams, kasryt skubantiems į mokyklą, o popiet traukiantiems namo. Dažnai suaugusieji neturi galimybės jų palydėti, o kelias pilnas pavojų ir netikėtumų.

Kaip nugalėti gatvės „baubus“? Ar verta susipažinti ir draugauti su kelio ženklais? Ar automobilis gali tavęs išsigąsti? Kas tas aukštas, lieknas ponas, tai jis žalias, tai raudonas, o per vidurį geltonas?

Į šiuos klausimus atsakyti lengva, jei išmanai kelių eismo taisykles. O jei jos aiškinamos žaismingai, išmokti visai paprasta.

Teatralizuotoje edukacinėje programoje personažai ir vaikai per interaktyvius žaidimus kuria eismo situacijas, jas sprendžia, ir tai  padeda suprasti jog atidumas ir žinios, kaip teisingai elgtis  kelyje, – nepamainomi saugaus eismo pagalbininkai.

Skirta  1 – 4 kl., moksleiviams
Trukmė 45 – 60 min.
Kaina 3 €, lydinčiam mokytojui nemokama.
Jei turite klausimų ar norite užsisakyti, susisiekite su mumis el. paštu administratore@alytausteatras.lt arba tel. +370 626 40082

Naujausi įrašai