Jaunimo kūrybinė stovykla leidžia pažinti, atsiskleisti ir tobulėti

In Be kategorijos

 Ši kūrybinė stovykla – tai Europos kaimynystės priemonės projekto „Turizmo ir kultūros tiltai“ tęstinė  veikla. Projekto pradžioje šie jauni žmonės, kartu su aktoriais profesionalais,  buvo pakviesti ir dalyvavo „Scenos meno mokykloje“, kai patirtimis dalijosi vieni geriausių savo srities meistrų: pedagogė, lektorė Olga Polevikova choreografas Marius Pinigis, improvizacijų virtuozas Kirilas Glušajevas.

Kūrybinės stovyklos atidarymo metu Alytaus miesto teatro direktorė ir projekto vadovė Inesa Pilvelytė linkėjo jaunimui drąsos, aktyvumo, žingeidumo „Tikiuosi šie teatriniai mokymai suteiks jums naujų žinių ir padės jūsų tolimesniame teatriniame gyvenime“.

Mokymuose dalyvauja Alytaus Jotvingių gimnazijos dramos studijos „Taškas“ bei Alytaus jaunimo centro dramos studijos „Skrajokliai“ jaunimas kartu su vadovais, teatro mokytojais Ieva Ivanauskiene ir Jonu Gaižausku.

Jaunimas, kuruojamas teatro aktorės, režisierės, ekspertės Andros Kavaliauskaitės, sukūrusios ne vieną spektaklį jaunimui ir turinčios daug patirties darbe su jaunais žmonėmis, gilinasi į teatrinės improvizacijos subtilybes, tobulina vaidybos, sceninės kalbos patirtis, mokosi kurti ir atlikti teatrinį eskizą.

Kaip sakė Andra Kavaliauskaitė, „didelis dėmesys skiriamas jaunimo dokumentinio-socialinio teatro pažinimui ir jo kūrimo principams, tokio teatro poveikiui ir aktualumas“.

Stovyklos programą užbaigs jaunimo sukurtų eskizų pristatymas. Balandžio 29 d. kviečiame visus moksleivius, karo pabėgėlius iš Ukrainos ir kitų tautinių mažumų atstovus atvykti į Alytaus miesto teatrą pamatyti savo bendraamžių sukurtus darbus.

Projektas „Turizmo ir kultūros tiltai“ įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojama Europos Sąjungos. Programos  finansuojama suma Alytaus miesto teatrui – 241,156.65 EUR.. Už publikacijos turinį atsako tik Alytaus miesto teatras ir ji negali būti laikoma atspindinčia Europos Sąjungos požiūrį.

 

 

Naujausi įrašai