Susitikimas su rež. Albertu Vidžiūnu

Albertas Vidžiūnas gimė Alytuje, čia augo ir išvažiavo. 2015 m. pirmą kartą grįžo į Alytaus miesto teatrą ir pastatė spektaklį „American dream“ (pagal Eptono Sinklerio romaną „Džiun­glės“). 2016 m.  sausio 5 d. susitikome su A. Vidžiūnu pasmalsauti apie režisieriaus profesiją, teatrą ir asmeninį gyvenimą. Tuo metu dar nei Albertas nei mes nenutuokėm, kad Albertas Alytaus miesto teatre pasiliks meno vadovu.

Čia užfiksuotos kelios susitikimo akimirkos su dar ne meno vadovu, režisieriumi Albertu Vidžiūnu.

ŽALIA: Žiūrovų akademija lojaliems ir atviriems!

Diskusija po A. Kaniavos spektaklio "Tūla ir kiti" (N-16)

Pirmą kartą Alytuje Andrius Kaniava pristatė savo monospektaklį, pjesę balsui ir pianinui „Tūla ir kiti”. Šis spektaklis pastatytas alytiškiams gerai pažįstamo Jurgio Kunčino romano „Tūla“ ir apsakymų motyvais. Tai pasakojimas apie meilę. Meilę Vilniui ir moteriai.

Po spektaklio pakvietėme žiūrovus padiskuoti su kūrėjais: režisieriumi ir aktoriumi Andriumi Kaniava bei šviesų režisieriumi Dariu Malinausku. Mūsų džiugiai nuostabai salėje savo vietų nepaliko ir panoro pabendrauti daugiau nei pusė susirinkusiųjų. Smalsavome apie spektaklio pastatymą, Jurgį Kunčiną bei kūrybines subtilybes. Ačiū už šiltą vakarą, visi išėjome pakilia nuotaika.