Dalyvaukite ir prekiaukite šventinėje Alytaus gimtadienio mugėje

Alytaus miesto gimtadienio šventė „Vainikas soscinei“ bus pinamas iš pačių gražiausių renginių.

Tradicinė alytiškių ir miesto svečių pamėgta mugė šiemet įsikurs naujoje erdvėje gamtos prieglobstyje – Dainų slėnyje ir jo prieigose.

Dvi dienas,  birželio 14 – 15 dienomis, šurmuliuos tautodailininkai, amatininkai, liaudies meistrai, kūrėjai, kulinarinio paveldo atstovai ir kiti, turintys, ką parodyti, parduoti, kuo pradžiuginti.

Norintys prekiauti ir dalyvauti mugėje kviečiami registruotis ir pildyti dalyvio anketą  čia: https://tiny.lt/b8wzpwn.  Informacija teikiama el. paštu: muge@alytaussvente.lt, tel. nr. 8 683 39566 ir 8 680 84422

Miesto gimtadienio šventė „Vainikas soscinei“ įpūs gyvybę  gražiausioms miesto erdvėms: šventinė eisena pasieks Rotušės aikštę, kur vyks iškilmingas atidarymas, Dainų slėnyje muzikinius linkėjimus siųs alytiškių grupės ir Lietuvos pop scenos žvaigždės,  Dainų slėnio prieigose smagu bus ir mažam, ir dideliam, čia įsikurs vaikų pasaulis, skambės liaudiškos muzikos akordai,  prie Mažosios Dailidės ežerėlio veiks menų scena, kurioje muzikuos jaunimo pamėgtos grupės, vyks alternatyvaus ir gatvės meno reiškiniai nakties fejerija, kartu dainuosime Alytaus himną ir kelsime akis į fejerverkų nusviestą dangų.

„Vainiką soscinei” pinkime kartu!

Foto 3-1

Naujausi įrašai