Alytuje skambės „Miauziklų dienos“

Skambančios „Miauziklų dienos“ balandžio 17 – 20 dienomis kvies alytiškius ir miesto svečius į Alytaus miesto teatrą. Miuziklų gerbėjai turės išskirtinę galimybę per kelias dienas pamatyti tris muzikinius spektaklius, skirtus vaikams ir suaugusiems.

Balandžio 17 dieną, 12 val. mažieji žiūrovai kviečiami susipažinti su jaukia ir šviesiai oranžine draugystės istorija. Kauno nacionalinis dramos teatras parodys muzikinį spektaklį vaikams „Labas, Lape!“, pagal Evelinos Daciūtės pasaką „Laimė yra lapė“, spektaklio režisierė – Eglė Kižaitė. „Tai istorija apie draugystę, apie praradimo liūdesį, atradimo džiaugsmą. Istorija apie meilę.“, – pasakoja knygelės autorė. Ar iš tiesų laimė gali būti Lapė? Į šį klausimą galėsite atsakyti susipažinę su spektaklio herojaisKauno nacionalinio dramos teatro muzikinis spektaklis vaikams „Labas, Lape!“

Į Alytų atvykstantis Panevėžio muzikinis teatras balandžio 19 d. 18 val. kvies gerai praleisti laiką kartu su Giovanni Battista Pergolesi komiška opera „Tarnaitė – ponia“. Iki šių dienų populiarus italų kompozitoriaus kūrinys statomas įvairiose pasaulio scenose, kartu ir Lietuvoje. Šį pastatymą režisavo Nerijus Petrokas. Scenoje išvysite pono vaidmenį atliekantį gerai žinomą ir mylimą solistą, Kauno valstybinio muzikinio teatro aktorių bei daugelio tarptautinių konkursų laureatą Liudą Mikalauską, tarnaitės Serpinos vaidmenį atliks Elena Kalvaitytė-Vitkauskienė. Komiška opera pasakoja apie tikrąją mylinčių širdžių, pono Uberto ir tarnaitės Serpinos, paslaptį.

k11

Miauziklų dienas“ balandžio 20 d. 19 val. vainikuos kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus tezių opera „Liuterio durys“, pagal Herkaus Kunčiaus libretą. „Mūsų opera keliauja pas žiūrovus, tai modernus ir įtraukiantis kūrinys“, – džiaugiasi kompozitorius Giedrius Kuprevičius. Žinomiems solistams Liudui Mikalauskui, Aistei Pilibavičiūtei ir Rafailui Karpiui pritars profesionalus choras „Vilnius“. Pravėrus „Liuterio duris“, jūsų laukia intrigų, meilės ir teisybės paieškų kupina drama.

23755223_1981201038563366_136583382531636482_n

Bilietai į „Miauziklų dienas“ jau parduodami teatro kasoje ir www.tiketa.ltSekite naujienas Alytaus miesto teatro Facebook puslapyje.

Naujausi įrašai