Alytaus teatras tiesia kelius į tarptautinį bendradarbiavimą

Mintis užmegzti glaudesnius tarptautinius ryšius Alytaus miesto teatras puoselėja jau ne vienerius metus. Dabar tai virsta realiais susitikimais.

Târgu-Mureş” nacionalinio teatro „Tompa Miklós” 72 -ame jubiliejuje pakviesti dalyvauti Alytaus miesto teatro vadovai: direktorė Inesa Pilvelytė, meno vadovas Arvydas Lebeliūnas ir pavaduotojas Tomas Kunčinas.

Târgu-Mureș“ teatrų festivalis – tai puiki proga susipažinti su šiandienos Rumunijos teatru. Čia bus pristatytas itin platus ir įspūdingas teatrų repertuaras, o dramaturgijos laukas aprėps nuo Šekspyro, Čechovo, Ibseno iki nacionalinės Rumunijos dramaturgijos“, – pasakoja teatro direktorė. Festivalio metu rengiami forumai, apskritojo stalo diskusijos, kuriose bus gvildenamos naujausios teatro kryptys ir formos.

Tikimasi, kad pažintis su Rumunijos teatru leis kitąmet žiūrovams išvysti bent vieną rumuniško teatro spektaklį rengiamame komedijų teatrų festivalyje COM•MEDIA. Šiemet šiame festivalyje, planuojama, dalyvaus Opolės teatras iš Lenkijos bei Tilsit teatras iš Kaliningrado srities. „Teatro ryšiai plečiasi, mes į tai kryptingai einame”, – tvirtino I. Pilvelytė.

Tompa Miklós” pasirodymai „Showkeys 2018” rengiami kovo 9 – 14 dienomis.

SHOWKEYS-2O18_plakat (1)

Recommended Posts