Alytaus miesto teatras tiesia bendradarbiavimo tiltus

Vasario 7 d. pasirašytas Bendradarbiavimo memorandumas su teatru „ЗОЛОТІ ВОРОТА“ („Auksiniai vartai“) iš Kijevo. Memorandumą pasirašė teatrų vadovės Inesa Pilvelytė ir Ksenia Romashenko.

Šio teatro spektaklius „Ar myli mane, tėti?” ir „Ričardas III” Alytaus žiūrovai galės pamatyti festivalio COM•MEDIA metu, lapkričio 3 – 23 dienomis.  Gruodį jau planuojamos Alytaus miesto teatro gastrolės Ukrainoje.

„Ačiū už jūsų nuostabią komandą, meilę teatrui ir atsidavimą darbui.  Šiame nedideliame mieste yra puikus kuriantis Alytaus teatras, gražūs atlikėjai ir žiūrovai. Tai puikus mažos komandos pavyzdys, kuri daro didelius ir svarbius dalykus.  Jei būsite Alytuje – būtinai apsilankykite teatre!“, – savo pastebėjimais socialiniame tinkle Facebook dalijasi Ksenia Romashenko.

Dar viena draugystė ir pažintis su Ukrainos teatru laukia žiūrovų šį rudenį. Rugsėjo – spalio mėnesį spektaklį Alytaus teatre statys vienas talentingiausių jaunųjų Ukrainos režisierių, teatro „Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра”(„Kijevo akademinis dramos ir komedijos teatras“) direktorius ir meno vadovas Stas Zhyrkov.

Pirmą kartą apsilankęs Alytuje, pamatęs keletą trupės spektaklių, režisierius jau planuoja konkrečius darbus ir kūrybinius sumanymus. Palikdamas Alytų režisierius džiaugėsi  patirtomis emocijomis. „Tai nuostabi pamoka mums visiems, kaip meilė savo darbui, sąžiningumas, troškimas ir aistra nugali viską! Teatras yra puiki erdvė ne tik aktoriams, bet ir tiems, kurie toli nuo scenos. Greitai pasimatysime!“, – kalbėjo režisierius Stas Zhyrkov vertindamas viešnagę Alytaus miesto teatre.

IMG_9204Stas Zhyrkov, Ksenia Romashenko ir Inesa Pilvelytė (nuotr. Miško Motė)

Naujausi įrašai