„VORO VESTUVĖS (VORO VESEILIA)“

Electro - folk spektaklis - koncertas šeimai „Voro vestuvės (voro veseilia)” pagal po paties pavadinimo Justino Marcinkevičiaus poemą.
Režisierė ir inscenizacijos autorė: Andra Kavaliauskaitė
Kompozitorius: Bohdan Lysenko
Dainų tekstų ir vokalinių partijų autorė: Andra Kavaliauskaitė
Animacijos autorius: Pijus Čeikauskas
Vaidina: Vincas Vaičiulis, Vaidas Praspaliauskas, Erika Jasinskaitė - Salickienė, Dovydas Šernas, Andra Kavaliauskaitė
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2024 m. gegužės 18 d.
Naujoje Justino Marcinkevičiaus poemos „Voro vestuvės“ interpretacijoje spektaklio/ koncerto kūrybinė komanda didelį dėmesį skirs šiuolaikinės muzikos ir folkloro dermei (sintezei). Kūriniui perteikti kuriamos dainos, sujungiančios visą pasakojimą į istoriją – muzikalią alegoriją, išryškinančią mūsų pačių ydas bei kviečiančią kartu pažvelgti, kur kartais gali nuvesti godumas, savanaudiškumas ir apgavystės.
Vaikai kartu su aktoriais bus kviečiami padėti Nojui surasti Tėtį ir kartu sustabdyti Saulės pagrobimą, kurį detaliai suplanavęs Voras, jau ruošiasi savo vestuvėms.
„Tėti, Saulę kažkas ketina pagrobti. Gal žinai kas?”
„Tėti, ar dangus turi policiją?”
„Tėti, prašau atsakyk. Skubu. Kažkas ruošiasi pagrobti Saulę. Kaip man jai padėti?”
Spektaklis/ koncertas rekomenduojamas vaikams nuo 6 iki 9 metų.

Strateginis teatro rėmėjas

Spektaklį iš dalies finansuoja

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.