„LAIMINGASIS PRINCAS“

1 dalies spektaklis visai šeimai „Laimingasis princas“ pagal O. Vaildą
Režisierė ir inscenizacijos autorė: Loreta Liausaitė
Kompozitorius: Eugenijus Kanevičius
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2003 m. lapkričio 27 d.
Tai pasaka apie skurdaus ir neturtingo miestelio gyventojus, pasipūtusius tarybos narius ir stebuklus, vykstančius mėnuliui patekėjus. Vienišo Laimingojo Princo statula kiekvieną naktį aprauda savo nelaimingą miestą, kurio negražumus ir skurdą pažino tik dabar, stovėdama ant aukštos kolonos. Netikėta draugystė su kregždute padeda princui išgelbėti miestą. Pasiaukojimo ir meilės artimui tema tampa spektaklio leitmotyvu. Ir kaip […]

Tai pasaka apie skurdaus ir neturtingo miestelio gyventojus, pasipūtusius tarybos narius ir stebuklus, vykstančius mėnuliui patekėjus. Vienišo Laimingojo Princo statula kiekvieną naktį aprauda savo nelaimingą miestą, kurio negražumus ir skurdą pažino tik dabar, stovėdama ant aukštos kolonos. Netikėta draugystė su kregždute padeda princui išgelbėti miestą.

Pasiaukojimo ir meilės artimui tema tampa spektaklio leitmotyvu. Ir kaip tai svetima ir nesuprantama visada savimi besirūpinantiems miestelio tarybos nariams. Lengva autoriaus ironija suaugusiųjų pasaulį atstovaujantiems personažams jaučiama ir spektaklyje. Mažuosius žiūrovus maloniai pralinksmins suaugusiųjų gyvenimo peripetijos.