KNYGOS TEATRAS „MENO PAUZĖ“

Knygos teatro komedija / stand up
PAGRINDINIUS VAIDMENIS ĮKŪNIJA: Redita Dominaitytė, Renata Kutinaitė, Larisa Kalpokaitė
KŪRYBINĖ GRUPĖ: Marija Judzentavičiūtė, Jurgita Legotaitė, Jurgita Januškevičiūtė, Asta Pilypaitė, Greta Andriuškevičiūtė, Leo Ločerytė, Eligijus Žilinskas
Trukmė: 1 val. 30 min.
Premjera: 2023 m.
Bilietai: nuo 30 €

DĖMESIO! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

Skelbiamas dar vienas moterų pasitarimo ir palaikymo klubo „Visos mes Ievos“ susirinkimas. Šį kartą prieš didįjį klubo prezidentės Ievos parodos atidarymą. Tačiau iškilo problema – trūksta vieno pagrindinio paveikslo. Ieva jo nutapyti negali, nes jai – meno pauzė! Štai čia į pagalbą ateina draugės, kurios net pačią sudėtingiausią gyvenimo situaciją sugeba komplikuoti dar labiau. Tai interaktyvi komedija apie sudėtingiausius moterų gyvenimo etapus. Apie pauzes, kurios ištinka santykiuose, kūne ir kūryboje. Apie bėgantį laiką, skaudžias krizes, kurios priverčia sustoti. Ir apie solidarumą, kuris padeda vėl paspausti mygtuką „play“. Juk bet kokia pauzė vis dar yra gyvenimas. Didelė humoro dozė, putojantis gėrimas ir nuodemingi pyragėliai – tikras desertas vakarui. Spektaklis sukurtas moterims, bet į jį kviečiami ir visi vyrai, kuriems svarbu giliau pažinti savo mylimąsias. Susitikime premjeroje!

Strateginis teatro rėmėjas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.