Norite dalyvauti šventinėje Alytaus miesto gimtadienio eisenoje? Skubėkite registruotis iki birželio 7 d.! (Nuoroda registracijai)

Kaip jau visi žinome, birželio 14 –16 d. Alytaus miestas bus kupinas šventinio šurmulio. Koks gi miesto gimtadienio šventės atidarymas be tradicija tapusios šventinės eisenos? Norite ir Jūs dalyvauti margoje eisenoje ir tapti jos dalimi? Tuomet suskubkite registruotis adresu https://bit.ly/2XX2LVU iki birželio 7 dienos. Užsiregistravusieji bus individualiai informuoti apie eisenos rikiuotę ir kitus rūpimus klausimus.

Alytaus miesto gimtadienio fiestos pavadinimas „Vainikas soscinei“, kuris  tarsi pasako, kad šventinėje eisenoje turėtų dominuoti šios šventės simbolis – vainikas.

Šiemet šventinės eisenos dalyviams pėsčiomis ar įvairiomis transporto priemonėmis teks įveikti trumpesnį atstumą nei būdavo anksčiau – eisena prasidės nuo Statybininkų g. ir Naujosios g. sankryžos ir drieksis iki pat Rotušės aikštės, kur 18 val. prasidės oficialus šventės atidarymas.

Iki šios dienos norą dalyvauti eisenoje pareiškė daugiau kaip 50 įmonių, įstaigų ir įvairių organizacijų. Planuojama, kad Alytaus gatvę nuspalvins daugiau kaip 2000 žmonių, pasidabinusių išskirtiniais šventės simboliais. Jeigu norite papildyti šios eisenos dalyvių gretas, skubėkite registruotis! Gaminkite savo originalius vainikus, griebkite juos ir lėkite į šventę! O mes Jūsų lauksime šventinės eisenos metu ir puoselėsime Alytaus miesto gimtadienio šventės tradicijas drauge. Kurkime „ Vainiką soscinei“ kartu!

Alytaus gimtadienis-eisena (MAS nuotr (38)Alytaus gimtadienis-e(isena) (Ams nuotr (1)Alytus eisena 3 1Alytus eisena 2

Naujausi įrašai