Į Dainų slėnį švęsti miesto gimtadienio – nemokamu transportu!

Taip! Perskaitėte teisingai, šį Alytaus miesto gimtadienį birželio 14-15 dienomis į Dainų slėnį švęsti galėsite vykti nemokamu transportu! Šventės rėmėjas „Kautra“  miesto gyventojams ir svečiams dovanoja nemokamas keliones. Autobusai kursuos maršrutu: Alytaus miesto savivaldybė – J. Basanavičiaus g. – Šilo g. ir atgal.

Nemokamo maršruto stotelėse bus iškabinti grafikai su tiksliu autobusų važiavimo laiku. Todėl galėsite iš anksto susiplanuoti savo laiką ir mėgautis šventine programa, be baimės, kad, galbūt, nespėsite į paskutinį autobusą. Du autobusai į šventę ir iš šventės kursuos maždaug kas penkiolika minučių, tad į šventę nuvyksite greitai ir patogiai.

Birželio 14 d. autobusai į šventę nuo Alytaus miesto savivaldybės (S. Dariaus ir S. Girėno g.) veš nuo 11.30 iki 23.55 val. Iš renginio paskutinis autobusas nuo Šilo g. išvyks 00.30 val.

Birželio 15 d. į šventę autobusai kursuos nuo 9.30  iki 23.55 val., o paskutinis autobusas nuo Šilo gatvės iš šventės išvyks 01.30 val.

Papildoma šventės atrakcija, tiems, kuriems įprastas pasivaikščiojimas po mugę skamba nuobodžiai – traukinukas, vežantis už simbolinę kainą nuo Rotušės aikštės iki šventinės mugės pradžios ir atgal.

Automobilių savininkų dėmesiui! „Kautra“ nemokami autobusai skirti ne tik pėstiesiems, rekomenduojame ir Jums pasinaudoti šia dovana, nes nuo Maironio ir Basanavičiaus g. sankryžos, Lelijų g. ir kitose besiribojančiose gatvėse t. y. visoje teritorijoje iki Dainų slėnio statyti automobilių nebus galima.

Kautra žemėlapis

Naujausi įrašai