V I E N I N T E L Ė METUOSE DIENA: FESTIVALIO COM·MEDIA UŽDARYMAS

Kas taps geriausiu XI tarptautinio teatrų festivalio COM·MEDIA aktoriumi, aktore, režisieriumi? Kuris spektaklis išrinktas geriausiu? Kam bus įteiktas publikos prizas?

Jau pirmadienį (11.28 d.) 18 val. Alytaus miesto teatre jūsų laukia kaip visada šmaikštus ir nuotaikingas festivalio uždarymas ir įspūdingas Klaipėdos jaunimo teatro naujausias koncertas-spektaklis „GRAŽI IR TA GALINGA, MIMOZOS IR SIRENOS“.

„Festivalio uždarymas mūsų teatro mylėtojams tarsi garbės reikalas, neturėti bilieto į festivalio uždarymą – tarsi nešvęsti geriausios dienos metuose. Mums, festivalio organizatoriams, tai ir džiaugsminga diena – apdovanoti geriausiuosius, ir liūdna – baigiasi visą mėnesį trukęs teatro festivalio maratonas. Tačiau svarbiausia – esame laimingi, jog turime tiek daug ištikimų teatro gerbėjų“, – ragindama paskubėti įsigyti bilietą į uždarymo vakarą, kviečia teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Uždarymo renginyje bus apdovanoti teatrinės vaikų programos 𝐂𝐎𝐌•@, išskirtinės kultūrinės nakties teatre 𝐂𝐎𝐌•𝐌𝐎𝐍•𝐀 geriausieji. Bus apdovanotas ir geriausio teatrinio plakato nugalėtojas.

Juokas, šypsenos, gera nuotaika G A R A N T U O T A!

O ką po apdovanojimų išvysite scenoje?

„Mimozos ir sirenos“ – nauja Klaipėdos jaunimo teatro aktorių grupės „Graži ir ta galinga“ programa. Beje, jame vaidmenį kuria ir iš Alytaus kilusi aktorė!

<…„Mimozos ir sirenos“ tartum iš atskirų momentų pasakoja istoriją apie žmogų, pasimetusį savyje, bandantį ištrūkti iš tarpinės būsenos ir ją lydinčių emocijų, o kartu – su jėga šokantį į naują pradžią…>

„Kviečiame užeiti į svečius pas mus, tuo pačiu užeinant pačiam žiūrovui pas save į svečius“, – kviesdamos visus, kurie jaučiasi išsekę, pavargę, susipainioję, ieškantys atsakymų ir galbūt, esančius ant slenksčio pradėti naują etapą bei tuos, kurie nori atšvęsti to etapo pradžią, ragina jaunosios aktorės atvykti į koncertą-spektaklį lapkričio 28 d. 18 val.

 

Bilietų kiekis ribotas!

Suspėti įsigyti bilietą gali čia:

https://kakava.lt/renginys/com-media-uzdarymo-renginys-grazi-ir-ta-galinga-mimozos-ir-sirenos/4052/7671

Naujausi įrašai