ATŠAUKTAS. „ŽIURKIAGALVIAI“

Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis pagal Natacha De Poncharra pjesę „Žiurkiagalviai“ (arba „Nevykėliai“)
Dramatugė: Natacha De Pontcharra
Vertėja: Akvilė Melkūnaitė
Kūrybinė komanda: Valentinas Masalskis, Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Laima Akstinaitė
Scenografija: Paulė Bocullaitė
Šviesų dailininkas: Artūras Lepiochinas
Vaidina: Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Laima Akstinaitė
Trukmė: 1 val. 15 min.
Premjera: 2017 m. balandžio 8 d.
Bilietai: 10 €

Gruodžio 3 d. spektaklis Žiurkiagalviai (N-16) – Klaipėdos jaunimo teatras / KJT atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Ši istorija – tai žaisminga metafora apie atstūmimą ir kitoniškumą. Žefis ir Žefas – broliai dvyniai nuo gimimo ir nuo likimo, gimę su žiurkių galvomis, kurias visada turėjo slėpti po kapišonais. Įvairūs jų bandymai rasti sau vietą žmonių bendruomenėje baigiasi nesėkmingai. Tai žmonės, nublokšti į socialinį užribį, kuris taip pat yra visuomenės sudedamoji dalis. Žefis ir Žefas kelia klausimus, bandydami suprasti ir išsiaiškinti, ką jie padarė ne taip, kodėl jie yra kitokie ir ar jie iš tiesų kitokie? Kodėl pasaulis jų nepriima? Jų pasakojama istorija pateikiama kaip liudijimas ir prisipažinimas, kur patys žiūrovai nusprendžia, kas šioje situacijoje yra kaltas.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.