„ĮVAIROVĖS BALSAI“

Gyvosios dokumentikos spektaklis
Trukmė: 1 val. 30 min.
Bilietai: Įėjimas nemokamas

Socialinė atskirtis, priklausomybės, rasizmas ir homofobija – tai tik keletas šiuolaikinės visuomenės ydų, su kuriomis susiduria gyvosios dokumentikos spektaklio herojės. Eglė, Jolanta, Kristina ir Aliona – keturios skirtingų kartų moterys, atstovaujančios įvairias visuomenės grupes bei pasakojančios visuomenei dažnai nepriimtinus ir stereotipais apkartintus išgyvenimus atskleis diskriminaciją patiriančių žmonių realybę.

Ką reiškia auginti tamsesnio gymio vaiką Lietuvos kaime? Kodėl homoseksualių vaikų tėvams svarbu kalbėti apie skaudžias homofobijos pasekmes? Priklausomybė nuo svaigalų – skaudi provincijos kasdienybė? Kaip susidoroti su aplinkinių vis primenama jūsų negalia? Keturios skirtingų kartų moterys ir stereotipus griaunančios jų patirtys susilies į vieną dokumentinį veiksmą, pripildytą įtraukaus monologo, muzikos ir šokio elementais.

Kūrybinė komanda: Kornelija Krasilnikovaitė (režisierė), Juliana Volodko (koordinatorė), Jevgenija Karpikova (dainininkė), Mantas Stabačinskas, Greta Grinevičiūtė, Agnitė Lisičkinaitė (šokėjai), Valdas Latonas, Darius Budrys (technikos meistrai).

Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Pokytis versle, viešajame sektoriuje, visuomenėje – nauji standartai diskriminacijos mažinimui“ kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.