COM•MEDIA| „ŠPYLKOS IR ŠLEPETĖS“

„Knygos teatro” interaktyvus spektaklis pagal Nijolės Koskienės humoreskų knygą
Režisierė : Sigita Pikturnaitė
Muzika : Subtilu-Z
Vaidina: Redita Dominaitytė, Renata Kutinaitė
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2019 m. rugpjūčio 20 d.
Bilietai: 20 €

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.
DĖMESIO! Po trečio skambučio vėluojantys žiūrovai neįleidžiami.

Interaktyvus spektaklis pastatytas pagal pernai išleistą to paties pavadinimo žurnalistės Nijolės Koskienės humoreskų knygą.

„Seniai norėjau pastatyti kažką lengvo, linksmo, tačiau kartu ir žavaus, subtilaus, šios knygos humoras man buvo malonus atradimas“, – sako R. Dominaitytė.

Pagrindinė spektaklio herojė Ieva –veikli, žaviai flirtuojanti, nenuspėjamo amžiaus moteris, nuolat įsipainiojanti į komiškas, paradoksalias situacijas ir pasiryžusi nuspręsti, išsiaiškinti čia ir dabar. Tai padaryti jai padeda ištikimos draugės. Žinoma, daugelio moteriškų eksperimentų taikinys yra Adomas ir kiti vyrai keliuose. “Juk gyvenimas  – žaidimas, o vyro ir moters santykius palyginčiau su gracinga šachmatų partija, kur privalu numatyti kelis ėjimus į priekį, na o teatras, manau, tinkamiausia žaidimų aikštelė”, – sako Redita Dominaitytė.

Spektaklio metu į žaidimą įtraukiamos ir žiūrovės, kurios uždaroje Facebook grupėje ir telefonu čia ir dabar mėgins išspręsti labiausiai jas kamuojančias problemas, – praskleidžia spektaklio kulisus režisierė.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Žiūrovų prašome laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.