COM•MEDIA | „NT DRAMA“ (N16)

Teatro „Atviras Ratas“ spektaklis
KŪRYBINĖ KOMANDA:
Režisierė: Ieva Stundžytė
Dramaturgė: Gabrielė Labanauskaitė
Scenografė: Laura Luišaitytė
AKTORIAI: Giedrius Kiela, Benita Vasanauskaitė, Jurgis Marčėnas, Justina Smieliauskaitė, Matas Pranskevičius, Vesta Šumilovaitė
Nuotraukų autorius: Jokūbas Verbickas
Trukmė: 1 val. 30 min.
Premjera: Premjera 2022 m. rugsėjo 21, 22 d.
Bilietai: nuo 11,20 €

DĖMESIO! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

Tragikomiškoje vienos talentingiausių ir aktyviausių lietuviškos dramaturgijos kūrėjų Gabrielės Labanauskaitės pjesėje „NT Drama“ dramaturgė su lengvu subtiliu humoru, aštriai ir tiriančiai stebi, vertina ir vaizduoja, kokiu mastu asmeniniai norai ir svajonės (norint įsigyti nuosavą būstą) yra valdomi idealaus gyvenimo stereotipų, kuriais naudojasi nekilnojamojo turto paslaugų teikėjai. Pjesėje „NT Drama“ atskleidžiama nekilnojamojo turto infrastruktūros manipuliacija utopijomis ir stereotipais, parodomas kapitalistinių spąstų mechanizmas, kuriuose labiausiai nukenčia silpnesnioji, socialiai ir finansiškai nesaugesnė žmonių dalis. Ši socialinė spektaklio tema dar labiau aktualizavosi pastarųjų metų pandeminiu laikotarpiu, išaugus NT kainų burbului ir žmonių desperatiškumui, bandant apsaugoti savo finansus ir beatodairiškai investuojant į bet kokį nekilnojamąjį turtą, o jauniems žmonėms susiduriant su kapitalistiniu absurdiškumu, bandant gauti paskolą iš banko ir įsigyti nuosavą būstą. Pjesė „NT Drama” yra pelniusi tarptautinę pjesių autorių premiją 2021 m. Heidelbergo (Vokietija) teatro festivalyje „Heidelberger Stückemarkt“.

Spektaklio prodiuseris – Teatras Atviras ratas

Spektaklį remia Lietuvos Kultūros taryba

Festivalį finansuoja

Festivalio mecenatas

Strateginis teatro rėmėjas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.