COM•MEDIA | „MEILĖS LAIVAS“

Idėjos autorius: Giedrius Savickas
Trukmė: 1 val. 30 min.
Bilietai: nuo 10 €

Bilietai Kakava.lt ir teatro kasoje.

DĖMESIO! Po 3 skambučio vėluojantys žiūrovai į salę neįleidžiami.

Lapkričio 27-tą dieną improvizacijų teatras KITAS KAMPAS atplaukia MEILĖS LAIVU į Alytų, kurį užlies romantiška nuotaika. Atmosferą kaitins ne tik žvakių liepsnos, bet ir teatro KITAS KAMPAS aktorių, improvizatorių Audriaus Bružo, Ingos Šepetkaitės, bei Povilo Adomaičio specialiai šiam vakarui paruošta sentimentali meilės, poezijos ir dainų programa.

Kokius meilės ištroškusius personažus įkūnys aktoriai? Kokiomis eilėmis vakaro atlikėjai virpins susirinkusių širdis? Kur festivalio COMMEDIA svečius nuplukdys meilės laivas? Ar mažytė bus tąnakt nuostabi? Žinome tikrai, kad lai lai ne vėlai meilė upėm plauks… ir čia tik kelios eilutės iš visiems puikiai žinomų lietuviškos estrados dainų, kurios glostys festivalio svečių ausis.

Festivalio uždarymo vakarą KITO KAMPO aktoriai skaitys popmuzikos atlikėjų eiles, kurioms sentimentalumo pridės jautrūs pianino garsai. „Waterproof poezija“ – tai autorinis Giedriaus Savicko poezijos vakaras, kurį autorius leido išbandyti ir improvizacijos teatro KITAS KAMPAS aktoriams.

Kartu romantiškai palydėkime sentimentalų rudenį ir su meilės kupinomis širdimis pasitikime žiemą!

Festivalį finansuoja

Festivalio mecenatas

Strateginis teatro rėmėjas

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu info@alytausteatras.lt.