COM•@| „SUPERHEROJAI“ (N-14)

Kauno miesto kamerinio teatro spektaklis
Dramaturgė: Gabrielė Labanauskaitė
Režisierė: Loreta Vaskova
Kompozitorius: Dominykas Digimas
Kompozitorius: Dominykas Digimas
Scenografė: Emilija Višinskaitė
Kostiumų dizainerė: Žaneta Černė (Mados butas)
Šviesų dailininkas: Tomas Zinkus
Vaidina: Kamile Petruškevičiūtė, Mantas Bendžius ir Šarūnas Januškevičius
Trukmė: 1 val. 40 min.
Premjera: 2020 m. sausio 5 d., 14 d., vasario 13 d.
Bilietai: 8 €

Bilietai tiketa.lt ir teatro kasoje.

Tikrų paauglių tikros istorijos tikriems paaugliams

Ar superherojais gimstama ar tampama? Kaip būti herojumi sau pačiam? Kokiais autoritetais sekti? Kaip tapti geresne savo paties ar pačios versija? Kaip išgyventi patyčias? Kas yra draugystė ir meilė? Kaip nebijoti svajoti ir visada išlikti savimi? Šiuos ir kitus klausimus kelia spektaklis „Superherojai“.

Spektaklis sukurtas pagal tikras istorijas. Dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė ir režisierė Loreta Vaskova bendravo su 15-18 m. jaunuoliais iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių – nuo sėdinčių bibliotekoje iki esančių įkalinimo įstaigose – ir sukūrė personažus, kurie prabilo apie tai, kas aktualu paaugliams.

Nė viena istorija nėra vienoda, kadangi visi esame skirtingi. Spektaklis neketina teisti, moralizuoti ar mokyti, kas yra teisinga ar neteisinga. Kūrėjai nori atverti langą į kitokią realybę, kurioje galbūt pamatysime patys save ir lengviau suprasime kitus.

Spektaklį dalinai finansuoja LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

Spektaklio rėmėjai: MADOS BUTAS

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso paslaugų rinkinį.

Dalyvavimas renginyje tik su galimybių pasu (vaikams iki 16 m. GP nėra būtinas, užtenka amžių patvirtinančio dokumento).

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Žiūrovų prašome laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.