Projektas LT-RU-2-063 „Kuriant tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“

Projektas LT-RU-2-063 „Tiesiame tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“ jau prasidėjo!

Kartu su Kaliningrado regiono jaunimo teatru “Мolodyozhnyj”,  Alytaus miesto teatras, sieks padidinti kultūrinių vietų lankytojų skaičių abiejuose regionuose. Organizuosime daug kultūrinių renginių turistams ir vietos gyventojams.

Projekto metu bus renovuojamas teatro pastatas Sovetske, tokiu būdu bus prisidedama prie kultūrinio paveldo išsaugojimo. Taip pat, kursime  bendrus teatrinius pasirodymus, kuriuos pristatysime abiejuose regionuose. Projekto biudžetas – 573 856,81 EUR, trukmė – 24 mėnesiai.

„SCENOS MENO MOKYKLA“- FANTASTIŠKŲ PATIRČIŲ IR PROFESINIO TOBULĖJIMO LAIKAS

Savaitė fantastiškų patirčių ir profesinio tobulėjimo dozė. Taip Alytaus miesto teatro surengtą „Scenos meno mokyklą“ apibūdina kūrybiniuose mokymuose dalyvavę Alytaus miesto teatro darbuotojai.„Scenos meno mokykla“ buvo pirmoji, atvėrusi tarptautinio projekto „Tiesiame tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“ veiklų duris, – sako šio projekto vietos koordinatorė Inesa Pilvelytė. Skaityti daugiau.

„SCENOS MENO MOKYKLA“ – TAI, KĄ ĮGAUS AKTORIAI, BUS ATIDUOTA ŽIŪROVAMS

Alytaus miesto teatro aktoriai bei  šviesų ir garso specialistai  šiuo metu savo meistriškumą kelia „Scenos meno mokykloje“. Tai pirmoji įgyvendinamo Interreg projekto „Tiesiame tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“ veikla, kurą rengia Alytaus miesto teatras.Partnerių, Kaliningrado regiono jaunimo teatro „Мolodyozhnyj” kolektyvas, dėl koronaviruso negalėjęs atvykti į Lietuvą dalyvauti meistriškumo mokykloje, neliko nuošalyje – mokymuose jie dalyvauja nuotoliniu būdu ir tvirtina, kad tai jiems neįkainojama patirtis. Skaityti daugiau.

ĮGYVENDINDAMAS TARPTAUTINĮ PROJEKTĄ ALYTAUS MIESTO TEATRAS SIEKIA TOBULĖTI, KURTI IR PLĖTOTI KULTŪRINĮ TURIZMĄ

Alytaus miesto teatrui pastarieji metai buvo sėkmingi. Laimėtas Interreg tarptautinis 2014 – 2020 metų Europos kaimynystės priemonės Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Kuriant tiltus: turizmo ir kultūros plėtra Sovetsko ir Alytaus regionuose“. Dvejus metus truksiantis projektas įgyvendinamas kartu su partneriais – Kaliningrado regiono jaunimo teatru „Мolodyozhnyj”. Skaityti daugiau.