Metų apdovanojimų 2019 „Alytus – mano širdy“ liudininkais būkime kiekvienas

Penktadienį, sausio 11 dieną, 18 val. Alytaus miesto teatre bus paskelbti Metų geriausieji, žmonės, dirbantys įvairiose srityse, kuriantys ir puoselėjantys miestą. Įėjimas į apdovanojimų vakarą laisvas.

Jau šį penktadienį Alytaus miesto teatre vyks išskirtinis renginys – Alytaus metų apdovanojimų vakaras „Alytus – mano širdy“.  Jo metu bus įteikta 16 verslo, kultūros, sporto, švietimo, sveikatos ir kitų sričių apdovanojimų už labdaringą veiklą, visuomeniškumą ir miesto vardo garsinimą.

Apdovanojimus laimėtojams pirmą kartą įteiks išskirtinės asmenybės – Alytaus miesto garbės piliečiai Pranciška Danutė Plytnikienė, Zenonas Bulgakovas, Vytautas Mockevičius, Juozas Daukšys ir įvairiose olimpiadose, konkursuose, čempionatuose  prizines vietas užėmę Alytaus miesto mokiniai.

Kaip sako Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė „pagrindinis šių metų apdovanojimų išskirtinumas yra tas, kad visi atlikėjai – nuo mažiausio iki didžiausio – yra alytiškiai, čia gimę ir augę, čia gyvenantys. Galbūt kai kurie šiuo metu išvažiavę, tačiau jie sugrįžta su savo kūryba ir leis mums visiems pasidžiaugti,  nes jų širdyje – Alytus“.

Scenoje pasirodys Albertas Antanavičius – Šekspyras ir Algirdas Verbauskas, Artūras Sikorskis („Vynas“), Gintarė Radauskaitė, Alytaus muzikos mokyklos mokiniai, šokių studija „Aušrinė“, nuotaiką kurs menininkas Petras Lisauskas ir  Alytaus miesto teatro aktoriai.

Primename, jog kandidatus Alytaus metų apdovanojimų nominacijoms siūlė  alytiškiai ir visuomeninės tarybos, o laimėtojai išrinkti balsavimo būdu.

Už 36 Alytaus metų apdovanojimams pasiūlytus nominantus balsavo daugiau kaip 2 400 alytiškių.

Būkite Alytaus metų apdovanojimų dalimi ir pirmieji sužinokime, kas taps metų geriausiais. Ateikite pasidžiaugti ir pasveikinti prasmingus bei reikšmingus darbus darančius alytiškius!

Renginys nemokamas.

Afisa

 

 

 

Naujausi įrašai