Alytuje pražydo ŠVIESŲ SODAS – ar jau matei?

Džiaugiamės, jog mūsų miestas vakarais jau nusidažo ryškiomis šviesomis – ar matei, jog mieste pražydo ŠVIESŲ sodas? Einant Žaliąja gatve jau galima pasigėrėti šviečiančiomis instaliacijomis „Šviesos sodu“, simboliška – Alytaus teatro bei šiuo metu mieste šurmuliuojančio XII-ojo tarptautinio teatrų festivalio COM·MEDIA simbolika. Gražu, tiesa?

 

Bendruomenės iniciatyvų, skirtų gerinti gyvenamąją aplinką, projektų idėjų atranką praėjęs ir Alytaus miesto savivaldybės įgyvendintas inovatyvus projektas „Šviesos sodas“ ne tik atlieka edukacinį, socialinį, estetinį bei kultūrinį poveikį miestelėnams ir miesto svečiams, bet ir foto projektorių dėka stiprina Žaliosios gatvės vizualų įvaizdį.

„Labai džiaugiuosi, jog šis „Šviesos sodas“ tikrai kurs geresnę miestelėnų nuotaiką, bus nuolat matomas ir lankomas, dinamiškas ir besikeičiantis, skatins ne tik pilietiškumą, bet ir pasididžiavimą savo miestu. Šiandien džiaugiamės, jog teatro ir šiuo metu vykstančio festivalio simbolika papuošta mylima Žalioji gatvė. Net neabejoju, jog šis mūsų miesto Šviesos sodas tikrai bus puiki vieta susitikti, pabūti, pabendrauti, o ir kultūriniams renginiams organizuoti“, – įsitikinusi Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė.

Naujausi įrašai