Krakatukai_077-2

„KRAKATUKAI MĖNULYJE“

Spektaklis vaikams pagal Renatos Šerelytės pasakų knygą „Krakatukai kosmose“
Spektaklio režisierė ir inscenizacijos autorė: Loreta Liausaitė
Kostiumų autorė: Neringa Keršulytė
Kompozitorius: Andrius Abromavičius
Vaidina: Jonas Gaižauskas, , Ona Gudaitytė, Erika Jasinskaitė–Salickienė, Tomas Kunčinas, Eugenijus Rakauskas, Vidas Vaškius
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2014 m. kovo 27 d.

Kai mes buvome maži, mėgome svajoti, mus supo pasaulis supintas iš pasakų ir realybės. Dabar ten gyvena mūsų vaikai. Aplankykime juos pasakų pasaulyje, padėkime kartu keliauti fantazijos ir nuotykių platybėse. Paimkime už rankos  ir… pirmyn į Alytaus teatro spektaklį susitikti su krakatukais.

Spektaklis vaikams „Krakatukai mėnulyje“ pasakoja vaikams apie svarbiausią vertybę žmogaus gyvenime – gimtuosius namus, apie svajones ir keisčiausias fantazijas. O siužetas paprastas. Pievelėje stovi Raudonojo Molio trobelė, jos gyventojas taurusis Birbindonas rūpinasi savo draugais tešlos gabalėliu tešliumi ir nakties skraiduole Bunte Esmeralda. Namų ramybė pievelės gyventojams pati svarbiausia.

Tačiau… Vieną nuostabų vasaros vakarą padvelkė šalčiu, į namų jaukumą įsiskverbė pilkas Žmogelis, moksliškai nustatė kursą ir išskraidino trobelę su visais jos gyventojais į pilną paslapčių kosmosą. Kas tai? Sapnas? Vienišo Birbindono svajonė, įkvėpta senelio memuarų? O gal pagalvojimai  apie pačią svarbiausią tiesą: „Jeigu keliauji, turi žinoti, kaip grįši atgal. Tokia yra kelionės prasmė“.

Spektaklis skirtas pradinukams ir jų tėveliams.

Kostiumų galerija
Vytauto Stanionio nuotraukos

Birbindonas
Buntė
Žmogelis
Tešlius
Vilkolakis
Reksas mėnuleigis