Teatrų festivalis Alytuje COM MEDIA

„VIEN TIK KAULAI“

Kallo Collective judesio spektaklis (Suomija)
Atlieka: Thomas Monckton
Šviesa ir garsas: Thomas Monckton
Muzika: Tuomas Norvio
Trukmė: 45 min.
Bilietai: 10 €. Abonementas – 8 €.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, rezervavimas ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Moncktono scena yra viso labo vieno metro kvadratas. Čia telpa kėdė, lempa ir ant grindų nupieštas apskritimas. Kurdamas savo nepakartojamą, neprofesionalią estetiką ir naudodamasis lanksčiomis, nuolat judančiomis ar besiraitančiomis, rankomis ir, atrodytų, nekontroliuojamu veidu, Moncktonas sukuria išskirtinį ir dar niekur neregėtą mikro fizinio teatro kūrinį. Tai hipnotizuojantis pasirodymas pasakojantis apie labai daug, naudojant labai mažai.

Gimęs Naujojoje Zelandijoje, Thomas Monckton išmoko cirko meno Christchurch’e, o vėliau Lecoq mokykloje Paryžiuje. Jo solo pasirodymas Circo Aereo režisuotame spektaklyje „Pianistas“, tapo pagrindiniu kūriniu „LIMF  2015 (London International Mime Festival)“ ir toliau tęsia keliones visame pasaulyje. Thomas Monckton šiuo metu Suomijoje yra Kallo kolektyvo narys, bei artimas Lecoq absolventų draugas. 2015 m. Naujojoje Zelandijoje jis pristatė spektaklį “Vien tik kaulai” (Only bones), tai yra beveik metai prieš tai kol spektaklis pateko į „Avinjono“ ir „Edinburgo“ festivalius 2016 m.

„Kallo“ kolektyvas tai teatras ir šiuolaikinė cirko kompanija, kurianti aukšto meninio lygio gastrolėms pritaikytus pasirodymus be žodžių. Kompanija dirba visame pasaulyje ir turi savo atstovybes Suomijoje, Prancūzijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Įmonės steigėjai visi kartu studijavo Paryžiaus Jacqueso Lecočio teatro mokykloje kur įgijo cirko mokymų pagrindus.

Strateginis teatro rėmėjas

Festivalį iš dalies finansuoja