Teatrų festivalis Alytuje COM MEDIA

„REVIZORIUS“ (N–12)

Teatro Tilsit spektaklis pagal Nikolaj Gogol komediją (Kaliningrado sritis)
Pjesės autorius: Nikolaj Gogol
Režisierius: Artiom Teriochin
Scenografija: Alina Balkova
Kostiumų dailininkė: Alina Balkova
Vaidina: Chlestakovas Vladimir Komisarovskij, Marja Antonovna Polina Kozlovskaja, Dama Varvara Utrobina, Mergaitė Sofja Savina, Dama Alina Balkova, Dama Vera Krasovickaja, Dama Natalija Antonova, Dama Irina Semionova, Dama Anastasija Gažijskaja, Dama Anastasija Archipova, Traktieriaus tarnas Boris Kozlovskij, Abdulinas Denis Berdnikov, Uchoviortovas, Svistunovas, Pugovicynas, Deržimorda Aleksej Izmailov, Apskrities gydytojas Boris Mironiuk, Osipas Sergej Vaganov, Bobčinskis Alina Bojarčiukova, Dobčinskis Roman Romankov, Pašto viršininkas Roman Nagmetov, Zemlianika Anatolij Grabovenko, Liapkinas-Tiapkinas Nikolaj Paršincev, Lukos Lukičiaus žmona Liudmila Vološina, Luka Lukičius Dmitrij Vološin, Ana Andrejevna Irina Nesmijanova, Gorodnyčius Vladimir Archipov
Trukmė: 2 val. 20 min.
Premjera: 2016 m. lapkričio 11 d.
Bilietai: 4 €, 6 €. Abonementas - 4 €.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Mažas provincijos miestelis, kuriame visur tylu ir ramu. Ir staiga, o, siaube, atvyksta revizorius! Miesto viršaitis griebiasi už galvos ir skuba duoti nurodymus. Kilus šurmuliui‚ revizoriumi per klaidą palaikomas keistas vietinio viešbučio svečias, jaunas plevėsa Chlestakovas… O toliau prasideda paini istorija, kuri ir po 180 metų neprarado savo aktualumo ir aštrumo.

Apie pjesę:

Gogolio komedijos pagrindu tapo realus atvejis, apie kurį autoriui papasakojo Puškinas. Provincijos miestelyje kažkoks pakeleivingas ponas apsimetė ministerijos valdininku ir apiplėšė visus miestelėnus. Gogolis sąmoningai pakartojo šią situaciją, keliaudamas iš Kijevo į Maskvą. Jis su bičiuliu pasiuntė pirma savęs jų trečiąjį kompanioną, kuris  pasakodavo stotyse, kad iš paskos atvažiuoja Revizorius. Tokiu būdu buvo surinkta medžiaga genialiai komedijai, išjuokiančiai XIX amžiaus 30-jų metų biurokratinės Rusijos buitį ir papročius.

Strateginis teatro rėmėjas

Festivalį iš dalies finansuoja