KEIČIAMAS. „ĮSTABIOJI IR GRAUDŽIOJI ROMEO IR DŽULJETOS ISTORIJA“ N14

2020 m. rugsėjo 30 d. 18.00 skelbtas spektaklis „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos meilės istorija“ Alytaus miesto teatre neįvyks dėl aktoriaus patirtos traumos. Vietoje jo Lietuvos nacionalinis dramos teatras kviečia pamatyti premjerinį spektaklį „Vaidina Marius Repšys“.
Dramaturgas: Rimantas Ribačiauskas
Režisierius: Mantas Jančiauskas
Dailininkė: Barbora Skaburskė
Kompozitorius: Mantvydas Leonas Pranulis
Vaizdo Projekcijų Autorius: Kristijonas Dirsė
Šviesos dailininkas: Vilius Vilutis
Režisieriaus asistentė: Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė
Vaidina: Marius Repšys
Trukmė: 1 val. 30 min. (vienos dalies)
Premjera: 2020 m. rugsėjo 27 d.

2020 m. rugsėjo 30 d. 18.00 skelbtas spektaklis „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos meilės istorija“ Alytaus miesto teatre neįvyks dėl aktoriaus patirtos traumos. Vietoje jo Lietuvos nacionalinis dramos teatras kviečia pamatyti premjerinį spektaklį „Vaidina Marius Repšys“.
Žiūrovų įsigyti bilietai į rugsėjo 30 d. spektaklį „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos meilės istorija“ galios rugsėjo 30 d. spektaklio „Vaidina Marius Repšys“ rodymui.
Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, gali tai padaryti iki 2020 m. spalio 14 d. toje UAB „Tiketa“ kasoje, kurioje jie buvo įsigyti.
Pirkusieji internetu grąžinti bilietus gali prisijungę prie savo paskyros tinklapyje www.tiketa.lt

Keičiamo spektaklio aprašas: https://www.teatras.lt/lt/spektakliai/vaidina_marius_repsys/

„Tie ypatingi žmonės priklauso dviem labai skirtingoms kategorijoms: garsūs žmonės, didvyriai ir genijai ir iš kitos pusės ligoniai, atsilikę, nestabilūs ir puolusieji. Bet kad ir koks didelis šis prieštaringumas, kad ir koks iš pirmo žvilgsnio keistas atrodo šis faktas, reikia pripažinti, kad šių žmonių likimas ir padėtis visuomenėje turi daug bendro.“

Nikolajus Krainskis

Marius Repšys – vienas žinomiausių Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorių. Jis suvaidino Vandalą „Išvaryme“, Lauryną „Katedroje“ ir daug kitų įsimintinų vaidmenų, laimėjo aukščiausius teatro ir kino apdovanojimus.

Pastaruosius keletą metų Marius Repšys pasirodo ekranuose ir spaudos puslapiuose ne tik kaip teatro ir kino vaidmenų kūrėjas, bet ir kaip žmogus, kovojantis su universaliomis, daugeliui pažįstamomis problemomis. Aktorius drąsiai ir atvirai kalba apie depresiją ir psichozės epizodus, kankinančius nuo vaikystės.

Ar menininko talentas ir psichikos problemos – dvi tos pačios monetos pusės? Ar aktorystė – ir kūryba apskritai – ne tik apdovanoja, bet ir žaloja, o vėliau pati semiasi jėgų iš padarytų žaizdų? Jei taip, kaip tą žalą mažinti ir ar reikia tai daryti?

Šiame spektaklyje žiūrovas kviečiamas pabūti su aktoriumi. Pabūti labai arti. Leistis kelionėn gilyn į pasąmonę, į vidinį kosmosą, geriant iš atminties šaltinių, kaunantis su šešėliais, linksminantis su animomis, ieškant savojo dievo.

Marius Repšys – aktorius, taigi scenoje jis vaidins. Bet kaip suvaidinti save? O gal mes nė nedarome nieko kito, gal mūsų „aš“ tėra nuolat besikeičiančių, skirtingoms aplinkybėms pritaikomų vaidmenų rinkinys? Tuomet galima paklausti kitaip: ar įmanoma savęs nevaidinti? Kiek kaukių turime nusiimti, kad pagaliau išvystume save?

Šiuose klausimuose, kaip ir spektaklyje, teatras persipina su gyvenimu. Bet teatras yra vieta, kur pamišimas leidžiamas, o gyvenime esame linkę jo nepripažinti. Spektaklio kūrybinė grupė tiki, kad čia gyvenimui yra ko pasimokyti iš teatro.

Interviu: VAIDINA MARIUS REPŠYS“: TAI YRA MENININKO ATSIGRĘŽIMO Į SAVE ISTORIJA

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Žiūrovų prašome laikytis saugumo reikalavimų:

  • Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
  • Laikytis saugaus, 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių;
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.