Naktinė teatrinių įvykių sesija  COM•MOON•A

„(G)ROUND ZERO“

Šokio trupės „NUEPIKO“ judesio spektaklis
Idėja: Marius Pinigis
Choreografija ir atlikimas: Marius Pinigis, Marius Paplauskas, Andrius Stakelė
Muzika: Andrius Stakelė
Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas
Spektaklio įvaizdis: Artūras Bulota
Trukmė: 50 min.
Premjera: 2016 m. lapkričio 16 d.
Bilietai: 20 €. Vienas bilietas galioja į visus COM•MOON•A nakties renginius.
  • Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems su nuolaida – 10 €.

Naktinės teatrinių įvykių sesijos COM•MOON•A bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

“(g)round zero”
„Rokis“, „Terminatorius“, Briusas Lee, Muhammadas Ali, Michaelas Jacksonas, Jimmas Hedriksas
„Backstreet Boys“ ir „All4one“ – šie ir daugelis kitų filmų, jų personažų, muzikos atlikėjų, grupių ir aktorių yra M. Paplausko, M. Pinigio, A. Stakelės įkvėpimo šaltinis. Todėl
„(g)round zero“ nėra tik trijų skirtingų kūrėjų sąjunga. Tai taip pat duoklė jų vaikystei ir to meto herojams. Tai duoklė jų laisvei ir drąsai, tam, kad fantazija išliktų. Abu M. Pinigis bei M. Paplauskas savo motyvacijos semiasi iš Andriaus Stakelės, šiame spektaklyje dar vadinamo Strange zero. Andrius yra abiejų Marių Alfa ir Omega, reprezentuojantis kitoniškumą, drąsą ir norą išsiskirti.

„(g)round zero“ reikšmė
Spektaklio pavadinimas – militaristinis terminas, reiškiantis „sunaikinti iki pagrindų“, tačiau šokėjai nesiekia tokios potekstės ir pavadinimą labiau sieja su rizikos faktoriumi „viskas arba nieko“. Pavadinime subtiliai įsipynusi ir dar viena reikšmė – „round zero“ – apskritas nulis. „Ši paslėpta mintis išreiškia idėją, kad mes tuščioje, lygioje vietoje (sudėtingomis jauniems kūrėjams Kaune sąlygomis) savarankiškai dirbsime iš visų jėgų ir bandysime įrodyti, kad kurti galima ir čia“, – teigia M. Pinigis.

Apie atlikėjus
Marius Pinigis – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, aktyviai garsinantis Lietuvą ir Kauno miestą šiuolaikinio šokio spektakliuose visame pasaulyje. Taip pat M. Pinigis yra projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” komandos narys, atstovaujantis jaunuosius menininkus. 2017-ais metais išrinktas Kauno menininkų menininku, Metų šokėjų Šiuolaikinio šokio asociacijos rinkimuose, kartu su M. Paplausku ir A. Stakele du kartus nominuotas Auksiniams scenos kryžiams ir apdovanotas Kauno “Fortūna”.

Marius Paplauskas – gatvės šokių atstovas, savo pasiekimais gerai žinomas gatvės šokių bendruomenėje ir atstovaujantis Lietuvą įvairiuose užsienio gatvės šokių čempionatuose. Šiuo metu Marius siekia ne tik įsitvirtinti šokio scenoje, bet ir kurdamas vaizdo klipus šokiui.

Andrius Stakelė – šiuolaikinio šokio šokėjas, kartu su Mariumi Pinigiu ilgą laiką praleidęs Kauno šokio teatre „Aura“. Šiuo metu Andrius siekia įsitvirtinti kaip kompozitorius, kuriantis muziką šokio spektakliams.

FESTIVALIO COM•MOON•A PROGRAMA (PDF)

Strateginis teatro rėmėjas

Festivalį iš dalies finansuoja