Spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“

ATŠAUKTAS. „EŽIUKAS RŪKE“

Spektaklis vaikams pagal to paties pavadinimo Sergėjaus Kozlovo knygą
Režisierė: Andra Kavaliauskaitė
Dailininkė: Neringa Keršulytė
Režisierės asistentė: Alma Purvinytė
Vaidina: Vaidas Praspaliauskas, Vincas Vaičiulis, Eglė Juškaitė, Eugenijus Rakauskas, , Eglė Kordiukovaitė
Trukmė: 55 min.
Premjera: 2016 m. gruodžio mėn.
Bilietai: 3 €.

 

Balandžio 28 dieną 11 val. numatytas spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“ (rež. A. Kavaliauskaitė) keičiamas į spektaklį vaikams „Šokis puodynėje arba svajonių storulis“ (rež. J. Gaižauskas).

Įsigyti bilietai į spektaklį „Ežiukas rūke“ galios balandžio 28 dieną rodomam spektakliui „Šokis puodynėje arba svajonių storulis“. Norintieji bilietus grąžinti, tą gali padaryti teatro kasoje.

Sergėjaus Kozlovo apsakymų knyga „Ežiukas rūke“ iki šiol žadina daugelio žmonių vaizduotę. Vyresnieji puikiai prisimena pagal šią knygą sukurtą Jurijaus Noršteino animacinį filmą, kuris yra pripažintas geriausiu pasaulyje. Sergėjus Kozlovas sugebėjo pačia paprasčiausia forma prabilti apie sielos pajautas, savęs ir pasaulio suvokimą, bendravimo džiugesį ir nusiminimus. Režisierės Andros Kavaliauskaitės vizijoje rūkas yra tiesiog vaikiškos fantazijos gebėjimas laiką paversti žaidimu. Iš giluminių fantazijų gimsta nepertraukiamas žaidimas apie viską, kas brangu, kas miela, kas mylima. Tuo tarpu ežiukas visai nėra dygus, tai geraširdis berniukas, kuris suburia kiemo draugus ir kartu leidžiasi į nesibaigiantį žaidimą.