Vilniaus kamerinio teatro spektaklis „DVIESE SŪPUOKLĖSE“

„DVIESE SŪPUOKLĖSE“

Vilniaus mažojo teatro 2 dalių melodrama
Pjesės autorius: William Gibson
Režisierius: Ulanbek Baialiev
Scenografas ir kostiumų dailininkas: Youlian Tabakov
Kompozitorius: Faustas Latėnas
Šviesų dailininkas: Džiugas Vakrinas
Choreografas: Mantas Stabačinskas
Teksto redaktorė: Ingrida Ragelskienė
Vaidina: Indrė Patkauskaitė, Mantas Vaitiekūnas
Trukmė: 2 val. 30 min.
Premjera: 2017 m. gruodžio 8, 9 d.
Bilietai: 7 €, 9 €, 11 €.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir teatro kasoje, rezervavimas ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Jis ir Ji. Du skirtingi pasauliai, dvi vienišos salos. Ji – savęs nerandanti šokėja, jis – sunkiai kelią besiskinantis advokatas. Labiau už viską jie trokšta meilės, tačiau būti kartu jiems trukdo išdidumas, savimeilė, nenutraukti saitai su skaudinančia praeitimi. Jie kabinasi vienas į kitą lyg į paskutinę viltį, tačiau vienas iš kito tikisi skirtingų dalykų…

Naujausiame Vilniaus mažojo teatro spektaklyje žiūrovai išvys jausmingą retro stiliaus melodramą, sukurtą pagal amerikiečio dramaturgo Williamo Gibsono pjesę. Šis 1958 m. parašytas kūrinys autoriui pelnė prestižinį „Tony Awards“ apdovanojimą ir nuo to laiko iki šiol traukia įvairių pasaulio teatrų dėmesį dėl nesenstančios temos ir puikios medžiagos aktoriniams darbams. Lietuvių teatro istorijoje įrašyti du ankstesni Gibsono pjesės pastatymai: su Monika Mironaite ir Artiomu Inozemcevu bei Nele Savičenko ir Kostu Smoriginu.
Vilniaus mažojo teatro „Dviese sūpuoklėse“ patiks pasiilgusiems psichologinio teatro. Pasak spektaklio režisieriaus Ulanbeko Baialievo, „Pačiame pavadinime „Dviese sūpuoklėse“ užkoduota prasmė: „žaidimas dviem“, pradinė būsena In ir Jan, moteris ir vyras. Man įdomu tyrinėti pjesės herojų santykius ir suprasti, kaip jie keičiasi su laiku, kas mums šiandien yra Vyras ir Moteris, kokia šių santykių prigimtis.“ Subtilūs vyro ir moters santykių niuansai, taiklūs dialogai ir kandus humoras Mažojo teatro spektaklyje panardins į septintojo dešimtmečio filmus primenančią atmosferą ir leis mėgautis puikia aktorių Manto Vaitiekūno ir Indrės Patkauskaitės vaidyba.

Dėmesio! Spektaklyje rūkoma.

Strateginis teatro rėmėjas

Festivalį iš dalies finansuoja