Teatralizuotas vyrų vokalinės grupės ''Quorum'' koncertas vaikams ir ne vaikams pagal Sigito Gedos eiles

„DAINŲ KARUSELĖ“

Teatralizuotas vyrų vokalinės grupės "Quorum" koncertas vaikams ir ne vaikams pagal S.Gedos eiles
Trukmė: 1 val.
Bilietai: 10 €. Šeimos bilietas - 20 € (suaugusiam ir dviems vaikams).
  • vaikams – 7 €;
  • vaikų grupėms 5 €.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

To dar nebuvo! Vaikiškos ir ne visai vaikiškos dainos suskambės pačiu įdomiausiu būdu – a cappella, o jas padainuos profesionalus vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“.

Netikite, kad galima apsieiti be muzikos instrumentų ir nenuobodžiauti? Ateikite į koncertą, ir įsitikinsite, kad dainuojant vyrų vokaliniam ansambliui „Quorum“ jokių instrumentų nė nereikia. Bet nenustebkite, jeigu jūsų ausys vis dėlto  išgirs kokį nors trimitą, tromboną ar marimbą. Mušamuosius tai tikrai girdėsite. Bet dėmesio! Visa tai bus akivaizdi apgaulė! Skambės tik šeši vyriški balsai ir labai labai gražios dainos. Tas dainas žinos vaikai, tėveliai ir seneliai, o dar nežinantys susipažins su jomis ir jau niekada nebepamirš. Nes!

Poeto Sigito Gedos eilės persikels į šiam ansambliui sukurtas įvairių lietuvių kompozitorių dainų aranžuotes. “Quorum” nutarė trumpam pasisvečiuoti šviesiame Sigito Gedos poezijos pasaulyje, sulipdytame iš būtų ir nebūtų dalykų, kuriame suaugusieji pasijunta kaip vaikai, o vaikai gali pasijusti kaip suaugę bei prisiminti ir paminėti poeto 75-ąsias gimimo bei 10-ąsias mirties metines. Poetas sakydavo, jog kurdamas eiles girdi muziką. Mes muzikoje girdėsime nepakartojamas jo eiles.

Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“ susibūrė 2005 m. Jam jau 13 metų. Laikui bėgant ansamblio sudėtis keitėsi, tačiau pavadinimas ir jo reikšmė visada liks tokie patys. „Quorum“ tai ne choras, o minimalus dainininkų skaičius, kurio užtenka, jog a cappella dainuojama muzika gerai skambėtų. Pasitelkę vokalinę perkusiją – beat box’ą, ansamblio dainininkai savo balsais sukuria instrumentinės grupės skambesį ir nenusileidžia “pop” muzikos atlikėjams.

Šis teatralizuotas, valandos trukmės koncertas – tai išskirtinė galimybė vaikams ir ne vaikams susipažinti su žmogaus prigimčiai artimiausiu dainavimo stiliumi – dainavimu a cappella.