Teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklis „CV, ARBA KAS AŠ ESU“ . © D.Matvejev

PERKELTA. „CV, ARBA KAS AŠ ESU?“

Teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklis
Režisierius ir dramaturgas: Justas Tertelis
Scenografija: Laura Luišaitytė
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Vaidina: Vesta Šumilovaitė, Benita Vasauskaitė, Karolis Kasperavičius, Vaidotas Žitkus, Rokas Petrauskas, Danas Kamarauskas
Trukmė: 2 val.
Premjera: 2018 m. lapkričio 15 d.
Bilietai: 10 €.

2019 m. vasario 12 d. 18.00 val. skelbtas spektaklis „CV, ARBA KAS AŠ ESU?“ perkeliamas į 2019 m. spalio 04 d. 18 val.

Įsigyti bilietai į vasario 12 dienos spektaklį „CV, ARBA KAS AŠ ESU?“ galios 2019 m. spalio 04 d.  Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, kviečiami tai padaryti jų įsigijimo vietose.

Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Kada ir kodėl jūs paskutinį kartą (pa)pildėte savo gyvenimo aprašymą (CV)? Kaip dažnai tenka jį peržvelgti ir kaip tai, kas jau užrašyta “apie jus” keičia tai, koks(-ia) jūs iš tikrųjų esate šiandien?

Ar iš jūsų CV išvis įmanoma suprasti koks(-ia) jūs esate šiandien?

Teatro laboratorija „Atviras ratas” pristato jau trečiąją šio sezono premjerą –  Justo Tertelio ir kūrybinės komandos spektaklį – tyrimą “CV, arba Kas aš esu?”.  Ši pjesė, jau įvertinta garbingos komisijos (laimėjusi pirmąją vietą LRT Radijo teatro konkurse, bei specialų LATGA prizą už originalumą) pirmą kartą adaptuojama teatro scenoje.

Spektaklio struktūra ir forma kviečia žiūrovus kartu su aktoriais keliauti per vieno labai mums visiems gerai žinomo “piliečio” gyvenimo aprašymą (asmenybė atskleidžiama spektaklyje), tuo pačiu įtraukiant į atvirą teatrinę diskusiją – kaip užfiksuoti žmogaus gyvenimą? Ar jį reikia fiksuoti? Sumuoti?  Jeigu taip – tai kas čia svarbiausia, ko negalima praleisti? Jeigu ne – tai kodėl mes nuolatos tai darome? Šis spektaklis, tęsiantis teatro laborarorijos “Atviras ratas” teatrinę tradiciją, nestokoja jautrumo, humoro ir savitos teatrinės kalbos, kviesdamas žiūrovus į teatrinį dialogą – tyrimą apie tai, koks yra šiandieninis mūsų gyvenimo aprašymas?

Kviečiame mėgaujantis teatru atpažinti save!

Spektaklį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Gyvenimo aprašymas (CV):

Justas Tertelis gimė 1981 gruodžio 12d. Druskininkuose, Lietuvoje. Profesionalus teatro kūrėjas (teatro ir kino aktorius, dramaturgas, režisierius). Vienas iš teatro laboratorijos „Atviras ratas“ steigėjų, Keistuolių teatro narys. Teatro kūrėjas, bendradarbiaujantis su įvairiais Lietuvos teatrais (LNDT, Menų spaustuvė, MMLAB ir kt.), taip pat savo kūrybą pristatęs užsienio teatro festivaliuose. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijęs teatro bakalauro, magistro bei meno licencijato laipsnius. Aktyviai kuriantis tekstus teatro scenai, radijo teatrui bei įvairioms meninėms instaliacijoms. Dainų autorius ir atlikėjas. Už sukurtus vaidmenis ir draminius tekstus ne kartą nominuotas įvairiuose konkursuose bei apdovanotas aukščiausiais valstybiniais teatro apdovanojimais.

Dalį savo profesionalios kūrybos skiriantis švietėjiškai veiklai, inicijuojantis bei kuruojantis edukacinius kūrybingumą ugdančius projektus. Kūrėjų asociacijos „Kūrybinės jungtys“ narys. „Kūrybinių partnerysčių“ praktikas, įvairių kūrybiško mokymosi seminarų ir mokymų turinio kūrėjas ir fasilitatorius. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje veikiančiame „Valstybės pažinimo centre“ dirbęs edukacijų kuratoriumi ir edukatoriumi, bendradarbiaujantis su Britų taryba, Ugdymo plėtotės centru, Kaunas 2022 komanda ir kitomis organizacijomis.