Renginiai

spalis

24
18:00
trečiadienis

Filmas „KAUBOJAI“ (KAUBOJI)

Kita | Teatro klubas „ŽALIA“
25
18:00
ketvirtadienis

„AMERICAN DREAM“

COM•@, Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
26
18:30
penktadienis

ATŠAUKTA. „SCENOS GRAŽUOLĖ“ (N-16)

Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
27
11:00
šeštadienis

PREMJERA. „ZUIKIS PUIKIS“

Spektaklis, Vaikams | palapinė
30
18:00
antradienis

ATŠAUKTA. „PAMATAI IŠ MINDAUGO PILIES. NETIKRAS AKMUO“

Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
30
18:00
antradienis

lapkritis

03
11:00
šeštadienis

„MAŽASIS PRINCAS“

Spektaklis, Vaikams | Mažoji salė
08
15:00
ketvirtadienis

„BROLIAI LIŪTAŠIRDŽIAI“

COM•@, Spektaklis, Vaikams | Didžioji salė
09
17:00
penktadienis

FESTIVALIO ATIDARYMAS. „LAISVĖS ARENA“

COM•MEDIA, COM•MOON•A, Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
09
19:00
penktadienis

„AŠ – MOLJERAS“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
10
19:00
šeštadienis

„COM•MOON•A“

COM•MOON•A, Edukacija, Jaunimui, Kita, Koncertas, Spektaklis, Suaugusiems | Visos teatro erdvės
10
19:00
šeštadienis

„R. E. M“

COM•MOON•A, Spektaklis | Didžioji salė
10
20:30
šeštadienis

„JUDESIO LABORATORIJA“

COM•MOON•A, Edukacija, Kita | Choreografijos salė
10
20:30
šeštadienis

„KAIP SUSIKURTI PRASMĘ TEATRE“

COM•MOON•A, Kita | Teatro klubas „Žalia“
10
20:30
šeštadienis

„TRANS TRANS TRANCE“

COM•MOON•A, Spektaklis | Mažoji salė
10
21:15
šeštadienis

„DIGITAL EMPATHY“

COM•MOON•A, Kita | Teatro rūsys
10
22:00
šeštadienis

„OTELAS“

COM•MOON•A, Jaunimui, Spektaklis, Suaugusiems | Butas
10
22:00
šeštadienis

„(NE)VYKĖLIS“ (N–18)

COM•MOON•A, Spektaklis | Choreografijos salė
10
23:00
šeštadienis

„BIX“

COM•MOON•A, Koncertas | Didžioji salė
11
0:00
sekmadienis

„KULTAS“

COM•MOON•A, Spektaklis | Mažoji salė
11
1:30
sekmadienis

„(G)ROUND ZERO“

COM•MOON•A, Spektaklis | Didžioji salė
11
2:00
sekmadienis

„IŠ KUR TAS ŠVYTĖJIMAS“

COM•MOON•A, Kita | Teatro klubas ŽALIA
11
3:00
sekmadienis

„SEEN“ N–16

COM•MOON•A, Spektaklis
11
5:00
sekmadienis

„BŪTIS NR.2“ N–16

COM•MOON•A, Spektaklis | Mažoji salė
11
5:30
sekmadienis

„JAUTI“

COM•MOON•A, Koncertas | Didžioji salė
11
19:00
sekmadienis

„ŠOKIS DELHI“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
12
18:00
pirmadienis

„GELTONOS DIENOS“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
13
18:00
antradienis

„DURYS“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
14
18:00
trečiadienis

„LABAS RYTAS, PONE TRIUŠI“ (N-16)

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
15
18:00
ketvirtadienis

„VIEN TIK KAULAI“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
16
9:30
penktadienis

„MANO SKRAIDYMAI“

COM•@, Kita, Spektaklis, Vaikams | Mažoji salė
16
10:00
penktadienis

„JONAS BASANAVIČIUS BARZDOTA VARNA“

COM•@, COM•MEDIA, Edukacija, Spektaklis, Vaikams | Teatro klubas „ŽALIA“
16
11:00
penktadienis

„MANO SKRAIDYMAI“

COM•@, Kita, Spektaklis, Vaikams | Mažoji salė
16
11:30
penktadienis

„JONAS BASANAVIČIUS BARZDOTA VARNA“

COM•@, COM•MEDIA, Edukacija, Spektaklis, Vaikams | Teatro klubas „ŽALIA“
16
12:00
penktadienis

„GĖDA PELĖDA“

COM•@, COM•MEDIA, Spektaklis, Vaikams | Didžioji salė
16
13:00
penktadienis

„ŽALIA GYVA“

COM•@, COM•MEDIA, Spektaklis, Vaikams | Mažoji salė
16
18:00
penktadienis

„ZUIKIS PUIKIS“

COM•@, Spektaklis, Vaikams | palapinė
17
18:00
šeštadienis

„AUTONOMIJA“ (N-14)

COM•MEDIA, Jaunimui, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
18
18:00
sekmadienis

„PIGMALIONAS“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
19
18:00
pirmadienis

„4 MORTOS“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
20
18:00
antradienis

„REVIZORIUS“ (N–12)

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
21
18:00
trečiadienis

„THE PERFECT MATCH arba SU NAUJAIS METAIS, IONESCO!“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
22
18:00
ketvirtadienis

„GIMINĖS, ARBA KAM ZRAZŲ PAKARTOT“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
23
18:00
penktadienis

„DVIESE SŪPUOKLĖSE“

COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
24
11:00
šeštadienis

„KAS PASAULY G(A)RAŽIAUSIA?“

COM•@, Spektaklis, Vaikams | Mažoji salė
24
16:00
šeštadienis
25
17:00
sekmadienis

FESTIVALIO UŽDARYMAS. „IŠRINKTIEJI“

COM•@, COM•MEDIA, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
28
18:00
trečiadienis
30
18:00
penktadienis

„NEPAMIRŠTAMOS MELODIJOS“

Koncertas | Didžioji salė

gruodis

01
11:00
šeštadienis

„EŽIUKAS RŪKE“

Spektaklis, Vaikams | Mažoji salė
06
19:00
ketvirtadienis

„STEBUKLO PALIESTI“

Koncertas | Didžioji salė
08
14:00
šeštadienis

„DAINŲ KARUSELĖ“

Koncertas | Didžioji salė
09
18:00
sekmadienis

„VIVA ZARZUELA“

Koncertas | Didžioji salė
12
18:00
trečiadienis

„KŪJELIAI“

Koncertas | Mažoji salė
13
18:00
ketvirtadienis

„SPĄSTAI“

Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
13
18:30
ketvirtadienis

„CHIMEROS KAROLIAI“

Jaunimui, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
19
18:00
trečiadienis

„APIE ŽVĖRIS IR ŽMONES”

Jaunimui, Kita, Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė
19
18:00
trečiadienis

„SEEN“ N–16

Jaunimui, Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė
20
18:00
ketvirtadienis

„GERIAUSIOS DAINOS“

Koncertas | Didžioji salė
28
18:00
penktadienis

„NIKO KVARTETAS“

Koncertas | Didžioji salė
31
19:00
pirmadienis

„LAISVĖS ARENA“

Spektaklis, Suaugusiems | Didžioji salė

sausis

04
18:00
penktadienis

„SANTUOKA BE ĮSIPAREIGOJIMŲ“ N16

Spektaklis, Suaugusiems | Mažoji salė